Sosyal Medya

Kültür Sanat

Tezkire Seminerleri başlıyor

Akademi Kültür Siyaset Etütleri Derneği ile Tezkire Yayınları tarafından gerçekleştirilecek olan Tezkire Seminerleri Ankara’da başlıyorGeçtiğimiz yıl itibarıyla tekrar, periyodik olarak yayımlanmaya başlayan Tezkire dergisi faaliyetlerini farklı platformlarda sürdürüyor. Yayınevinin ardından akademik dünyaya dair seminer faaliyetleri bu çerçevede anılabilir. Dergi yazarları başta olmak üzere alanında yapmış olduğu çalışmalarla öne çıkan akademisyen ve yazarlar tarafından gerçekleştirilecek olan seminerlerde sosyal ve beşerî bilimler alanlarında çok değişik başlıklar kapsamında katılımcıların teorik ve düşünsel gelişimlerine katkı sunulması amaçlanıyor.

Kurtuluş Kayalı, Kudret Bülbül, Kenan Çağan, Ertan Özensel, Yasin Aktay, Bedri Gencer, Erhan Afyoncu, Necdet Subaşı, Hamit Emrah Beriş, M. Akif Kireççi, Ergün Yıldırım, Ercan Yıldırım, Kenan Çapık, Yakup Öztürk, Öner Buçukcu gibi sosyal bilimci ve yazarların katılacağı seminerler çeşitli atölye çalışmaları ile desteklenecek.

Seminerlere katılım için başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru yapmak ve programın tamamını incelemek için www.tezkiredergisi.org adresi ziyaret edilebilir.

Başvuru Tarihleri: 9-19 Şubat 2016

Seminer Programının Başlaması: 29 Şubat 2016

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.