Sosyal Medya

Makale

İÇİMİZDEKİ KUDÜS IŞIĞINI SÖNDÜRMEYELİM

İçimizdeki Kudüs ateşini ve ışığını söndürmek istemiyorsak,global çağın masallarına aldırmayalım.Şehit edilen kardeşlerimizin hatırasına ihanet etmemek için bu siyonistlerin oyununu iyi tahlil etmemiz çizilen senaryolardaki ihanet rolünü oynayanları iş birlikçileri sahneden alaşağı etmemiz gerekir.Özellikle fitne ateşinin dışarıya fırlattığı kanserli hücre olan Amerika beslemesi siyonistlerin desteklediği medya organlarının,parelelcilerin ve onların tüm uzantılarının haber ve yorumlarına çok dikkatli bir şekilde bakmamız ve çözümlememiz gerekir.Çünkü bu yüzyıl algı operasyonların ön planda olduğu ve insanların toplumların yanlışa manipule edildiği bir zaman dilimindeyiz.
 
O zalimlerin vampir medeniyetlerin dişlerindeki yüzlerce yıl damlayan kan,biz Müslümanların kanı, mazlumların,ezilenlerin,sömürülenlerin,çocukların,kadınların kanıdır.Siyahların,yerlilerin kanıdır.Bunlar yetmiyormuş gibi bir de fitne ateşini içeriden yakıp siyonistleri sevindiren dolarlara satılmış alçaklar var.İşte kahrolduğumuz nokta burası ama bunları tek tek ezip geçeceğiz ve hedefe doğru,zafere doğru adım adım ilerleyeceğiz.

 
Hakikat meşalesini,aşk ateşini siyonistlerin oyununa gelip söndürmeyelim.Her Filistinlinin alnında,her müminlerin yüreğinde,Kudüs ün çizgileri vardır.Bu topraklar bizim en çetin sınavımızdır,eğer bu imtihanı alnımızın akıyla veremezsek, bu yaramızı firavun Amerika siyonistler kaşımaya devam edecektir ve ümmet ölüm limanına çekilecektir.Siyonistler fitne ve günah ateşini yaktılar,bu fitnenin kararttığı kalplerin sahibi yerli işbirlikçi hainlere de hak ettikleri ceza verilecektir elbette.
 
Ey Filistinli yiğitler,kalbini ve canını bu topraklara yatırmış aziz insanlar,bu kararan günleri fecr vakitlerini kutlu dua ve sevaplarınızla  aydınlatmış olasınız.Tüm şeytani perdeleri yakarak, çile ve meşaketlerle yoğrulmuş ebedilik ve hakikat meşalesini bir kez daha Selahaddin den sonra inşallah Kudüs ün semalarında yakarsınız.Canımız kanımız feda olsun ey Kudüs.Ama fitneye düşmeyerek,kardeş katili olamadan hainleri ise affetmeyerek.
 
İnkılap ocağında yetişen Filistinli çocukları Davut un savaşından arta kalan sapan taşlarınla birlikte yağan rahmet yağmurları,mutluluk mucizesinin sembolüdürler.Güneş doğmak üzere.Buğdaylar başağa durdu.İbrahim in attığı tevhit tohumları fetret dönemlerinden sonra yeniden yeşermeye başladı.Bu ümmetin yanan yüreği,mutlak hakikatin yetişen fidelerinin ağaçlarının gölgesinde serinleyecektir, Rabbimin izniyle.
İşte yazıyorum şuraya ey Filistinli sevgili çocuk. O bahara benzeyen dudaklarınızdan dökülen intifada marşı,İbrahim den ,Yusuf dan,Süleyman dan,Muhammed  den kalan emanet ve sorumluluk şuurunu,imanımızdan doğan bu aşkı iyice kökleştiriyor kalbimizde.
 
Artık siyonistleri ve yerli işbirlikçilerin tozunu attırmanın vakti geldi.Zulmün ve diktatörlüğün küresel vampirin sonu geldi.Güneşin kaynayan bağrından kopup gelen çocuklarınla ey Filistin dün vardın bugün de var olacaksın yarında ey Kudüs.
 
Tüm örtüler kalktı.Her şey ortada.Kudüs ün ışıkları daha gür yanacak.Daha bir omuz omuza kol kola olmalıyız,rüzgarı arkamıza almamız için iman kokularını çoğaltmamız lazım.Kabus fırtınalarını öfkeli sevdalarımızı siyonistlerin üstüne salmalıyız.
 
Ölümün üstüne üstüne giden yiğidim .Ölümle şehadetle mutlak hakikat medeniyetin sancağını Kudüs Filistin semalarında dalgalandıracağız.Biz öldükçe Kevser ırmağından şebnemler,çığ damlaları düşecek.Gazze nin Ramallah ın,Nablus un zeytin yapraklarına.
 
Ey ümmetin erleri içinizdeki,ruhunuzdaki Kudüs ışığını söndürmeyin.Sönmediği sürece Selahaddinler yeniden gelecek ve en önde yerini alacaktır.sandukasını tekmeleyen , siyonistlerden pagan haçlılardan intikamını alacaktır.
 
Acılı hüzünlü millet ayağa kalkacak.
Elbet çözülecek büyüsü bu karanlığın.
Zor ve uzun geceler dönüşecek şafağa
Özgürlük bayrağı kalbimizin tam ortasında
Şehitlerin arkasından koşuyor adım adım zafer
Kutlu aşkın şavkı vuruyor kalbimize
Seviyorum seni ey Filistin ey Kudüs
İmtihanların en zoru çilelerin kutsalı
Bizi sarıp sarmalayan gök kuşağı Kudüs
Özgürlüğün,direnişin masmavi okyanuslarına vurgun Gazzenin yiğitleri, ilk kıblemiz,ilk nurumuz Mescidi Aksanın özgürlüğüne az kaldı Allah ın  izniyle.
Acıların çaresizliklerin tümünü eze eze savunuyorsunuz Filistin'i
Sana akan nehirlerin diliyle yazıyorum 
Kudüs,Kudüsüm benim
Nur yüzünü bin kez öperim senin...
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.