Sosyal Medya

AK Partili Yeneroğlu ile CHP'li Kaftancıoğlu'nun MHP konvoyu tartışması

CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye gönderme yaptığı Twitter paylaşımına AK Partili Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'ndan yanıt geldi.MHP, 23 Haziran seçimi için resmi Twitter hesabından, Bahçeli'nin konvoyunun İstanbul'a giriş videosunu Mehter Marşı ile paylaşmıştı. 
 
Canan Kaftancıoğlu, çok konuşulan bu videoyu görüntüleri geri sararak İzmir Marşı ile paylaştı.
 
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu Kaftancıoğlu'nun paylaşımına şu yanıtı yazdı: Sn. @ccanannnnnn, daha iki gün tahammül edemediniz ve yine bildik kadim ezberlere başladınız. Vatandaşlarını düşman gören ve hiçbir zaman demokratik eşitliği kabullenmemiş bu anlayış Türkiye'ye on yıllarca çok çektirdi. Ne zaman aşacaksınız bu kini, bu nefreti? 
 
Kaftancıoğlu Yeneroğlu'na yine sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Twitter'dan "Sn. @myeneroglu siyaseti kinle, nefretle, hedef göstermeyle değil hicivle, gülümsemeyle yapalım diye paylaştığım bu videodan çıkardığınız yorumlarınıza katılmam mümkün değildir.Videoda vatandaş değil düşmanlaştıran anlayış hedef gösterilmeden hicvedilmiştir. Vatandaşı ayrıştırma, düşmanlaştırma,iftira ve montajlarla siyasetçileri hedef gösterme ve belki de en önemlisi nefret söylemi kullanmayı alışkanlık haline kimlerin getirdiğini görmek isterseniz eğer mensubu olduğunuz partiye ve ittifakınıza bakmanız yeterli olacaktır. Saygılarımla" 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.