Sosyal Medya

Fatih Portakal, İmamoğlu'nu yalanladı: Hakaret ettiği cümleleri duydum

Fox Ana Haber'in sunucusu Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu'nun Ordu Valisi Yavuz'a, "İt" dediği videoyu izlediğini ve hakaret ettiği cümleleri duyduğunu belirtti.Fox Ana Haber'in sunucusu Fatih Protakal, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun 5 Haziran Çarşamba günü Ordu'da gerçekleştirdikleri program sonrasında özel uçakla İstanbul'a dönüş yolculuğunda Ordu-Giresun Havalimanındaki VIP salonunu kullanmak istemeleri neticesinde meydana gelen olaylar sırasında Ordu Valisi Yavuz'a, "it" dediği videoyu izlediğini belirtti.
 
PORTAKAL, EKREM İMAMOĞLU'NU YALANLADI
Fatih Portakal Ordu'da yaşanan olayın ardından FOX Ana haberde "İmamoğlu'nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik" demiş ve CHP'li adayı sert sözlerle eleştirmişti. Portakal'ın bu açıklamasının ardından kamuoyunda görüntülerin yayınlanması çağrısı yapıldı. Portakal ise dün akşamki haber bülteninde Ekrem İmamoğlu'nu bir kez daha yalanladı.
 
"KULAKLARIMIN NE DUYDUĞUNU BEN BİLİYORUM"
"O görüntüyü ben izlememiş olsaydım ben o cümleleri etmezdim" diyen Portakal, "Ben 6 haziran günü o cümleleri kurarken o hakaret ettiği cümleleri kurarken gerçekler üzerine bunu söylüyordum. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum çünkü RTÜK denilen bir kurul var ve bazı ifadeleri yayınladığınızda basın yoluyla bu hakaretin yayılması kapsamında alıp size uyarı ceza verebiliyor. Ben böyle bir gerçekliği duymasam 6 Haziran günü o cümleleri kurabilir miyim?" diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.