Sosyal Medya

Binali Yıldırım: Sosyal medya denen şey çıktı, mertlik bozuldu. Troller zarar veriyor

İsmail Küçükkaya'nın hazırlayıp sunduğu "Çalar Saat" programının bugünkü konuğu AK Parti İBB Başkan adayı Binali Yıldırım oldu. Yıldırım, Küçükkaya'nın kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı.CHP adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte tartışma programına çıkma konusundaki bir soruya cevap veren Yıldırım, bir şartı olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Artık ortak İstanbul hayalini, bu şehrin geleceğini konuşmak istiyorum, Rakibime diyorum ki, artık İstanbul’a dönelim. İstanbul’un projelerini konuşalım."

"TROLLER ZARAR VERİYOR"

"Sosyal medya denen şey çıktı, mertlik bozuldu." diye konuşan yıldırım'ın açıklamasının devamı şöyle:

"Konuyu tek taraflı düşünmemek lazım, her iki tarafta da bu yapılıyor. Bir şey söylüyorsunuz, neyi söylemeye çalıştığınız bir kenara bırakılıyor, önü arkası kesilerek polemik oluşturulmaya çalışılıyor. Bana, ‘yan yana gelseniz Ekrem İmamoğlu’yla’ diye sordular, ben ‘Olabilir’ dedim. Sonra arkasından, ‘benim programında yapalım’ dediler. Ben de buna, ‘Sormamız lazım’ dedim. Sosyal medyada tahribat oluyor, etkisi de hemen geçiyor, saman alevi gibi. Sosyal medya hayatımızın bir gerçeği ama sosyal medya sorumsuz medya değil, troller iletişimin güvenilirliğine zarar veriyor."

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.