Sosyal Medya

Güncel

Erdoğan'ın kamuflajlı ziyareti Yunan basınında: 3 koldan tahrik ediyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün bazı sanatçılarla birlikte kamuflaj giyerek sınır birliklerini ziyaret etmesi Yunan basınında geniş yer buldu.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Zeytindalı Harekatına katılan askerlere moral ziyaretinden çekilmiş fotoğraflar bugün pek çok gazetenin ilk sayfasında yer aldı.

18-04/02/2-1522674198.jpg

"Türkiye, Yunanistan'ı 3 koldan tahrik ediyor" manşetiyle çıkan Ta Nea Gazetesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kamuflajlı fotoğrafını kullandığı haberde; Ayasofya'da Kur'an-ı Kerim okunması, Kardak'ta yaşananlar ve Başbakan Yıldırım'ın "Ege'de korsan hayatlar kurmak isteyenler 1922'yi hatırlasın" sözlerinin tahrik olduğunu savundu.

18-04/02/kam.jpg

ERDOĞAN'DAN MEHMETÇİĞE MORAL DESTEĞİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlerle Oğulpınar Hudut Karakolu'nda bir araya geldi. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve komuta kademesi tarafından ilk defa Zeytin Dalı Harekatı'nın sevk ve idaresinde kullanılan Türk Silahlı Kuvvetlerinin yeni kamuflajını giyerek askerlere seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek ve askerlerle buluşmak için Hatay'a gelen çok sayıda sanatçı ve sporcu da Oğulpınar Hudut Karakolu'nda yer aldı.

Türkücü İbrahim Tatlıses Afrin türküsü söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve diğer sanatçıların da destek verdiği görüntülere renkli anlar yansıdı. 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.