Sosyal Medya

Güncel

İstanbul'da bir aile koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı

İstanbul'da çeşitli rahatsızlıklar yaşadıkları belirtilen 4 kişilik bir aile, eve gelen sağlık ekipleri tarafından koronavirüs şüphesi ile hastaneye kaldırılarak karantinaya alındı. Ailenin durumu testler sonrası belli olacakİstanbul Beyoğlu'nda yaşayan dört kişilik bir aile, çeşitli rahatsızlıklar yaşadıkları sebebiyle sağlık ekiplerine haber verdi. Eve gelen ekipler, aile üyelerini koronavirüs şüphesi ile hastaneye sevk etti.
 
Ailenin durumu testler sonrası belli olacak
 
Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi'nde ikamet eden dört kişilik bir aile, koronavirüs şüphesi ile hastaneye kaldırıldı. Özel kıyafetli sağlık ekipleri tarafından gece saatlerinde hastaneye kaldırılan ailenin durumu yapılacak olan testlerin ardından belli olacak.
 
Aile, kendilerini ihbar etti
 
Dün gece Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi Avcılar Sokak'ta yaşayan dört kişilik bir aile, sağlık durumlarında çeşitli belirtiler gözlemleyince sağlık ekiplerine haber verdi. Aile tarafından kendilerine yapılan ihbarı, "koronavirüs" vakası olarak değerlendiren sağlık ekipleri özel kıyafetler ile ailenin yaşadığı eve geldi. Ambulans ile sokağa gelen ekipler, aile üyelerini virüs testinden geçirmek için ambulans ile hastaneye kaldırdı.
 
Geniş çaplı inceleme başlatıldı
 
Hastaneye kaldırılan dört kişilik aile üyelerinin hasta olup olmadıkları yapılacak olan testler sonunda belli olacak. Olayla ilgili ekipler, geniş çaplı inceleme başlattı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.