Sosyal Medya

Güncel

Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Sekreteri Karadağı: Bazı Ülkeler Siyonistlere Hizmet Ediyor

Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Sekreteri Karadağı, bazı ülkelerin, mukaddesatımıza saldıran Siyonistlere hiç bir tepki vermediğini hatta yaptıkları çalışma ve işbirliği ile siyonist projeye hizmet ettiklerini vurguladı.Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Sekreteri Ali Karadaği, bazı ülkelerin, siyonist projeye hizmet ettiklerini ifade etti.
 
Karadaği Kurban Bayramı münasebetiyle Twitter hesabından yaptığı açıklamada, fanatik Yahudilerin dün Mescid-i Aksa'ya düzenlediği baskına yer verdi.
 
Karadaği açıklamasında, "Siyonistler her gün biraz daha cüretkar bir şekilde kutsal mekanlarımıza saldırıyor ve hiçbir ülke liderinden de bir kınamayla karşılaşmıyorlar. Hatta bu ülkeler siyonist projeye hizmette had safhaya varmış durumdalar." ifadesini kullandı
 
Fanatik Yahudilerden Harem-i Şerif'e baskın
Fanatik Yahudiler, arife ve Kurban Bayramı'nın ilk gününe tekabül eden Teşa BeAv yas ve oruç günü dolayısıyla Mescid-i Aksa'ya baskın düzenlemek üzere işgalci İsrail polisinden izin talebinde bulunmuştu.
İsrail polisi de dün fanatikYahudilerin Mescid-i Aksa'ya baskınlarını engellemek isteyen Filistinlilere Harem-i Şerif'in içinde müdahale etmiş, 61 Filistinli yaralanmış, 15'i çeşitli hastanelere kaldırılmıştı. 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.