Sosyal Medya

Genç çocuğu rencide eden İyi Partili Mine Koraş'ın ilk vukuatı değil

AK Parti seçim broşürleri dağıtan bir genci terbiyesizce sözlerle rencide eden İyi Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş'ın gerçek yüzü deşifre oldu. Sosyal medyada birbirinden farklı birçok hesabı bulunan Koraş, Erdoğan'a da alçakça hakaret etmiş. Andımız isimli safsatayı okutturmaya çalışan Mine Koraş tam bir trol olduğu ortaya çıktı. .İyi Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mine Koraş'ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video kamuoyundan büyük tepki çekti. İP'li kadın kapısına gelen genci küçük düşürmeye çalıştığı anları videoya kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı. Genci aşağılamaya çalışan Zillet İttifakı'nın ortağı İP'in yöneticisi olan kadının sosyal medya hesapları incelendiğinde bu yaptığı hareketin ilk olmadığı ortaya çıktı..

BİRDEN ÇOK HESABI VAR
Sosyal medyada birden çok kullanıcı ismiyle çeşitli hesaplar kullandığı tespit edilen Koraş'ın bu hesaplardan skandal paylaşımlar yaptığı görüldü. Farklı kullanıcı isimleriyle açtığı hesapların hepsinin Koraş'a ait olduğu tespit edildi.ERDOĞAN'A DA  KÜFÜR ETMİŞ
Twitter'da @minekoras kullanıcı adıyla açtığı hesabından 3 Haziran 2013 tarihinde yani Gezi Parkı ayaklanmasının en yoğun olduğu dönemlerde yaptığı paylaşımla Erdoğan'a küfür ettiği tespit edildi. Paylaşımda Gezi Parkı hashtagine de destek veren Koraş'ın skandalının ortaya çıkmasının ardından bu hesabını kapattığı öğrenildi.

 

 

.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.