Sosyal Medya

Trump'a sert tepki gösteren Bahçeli, "Senin tehditlerine tamam diyen senin gibi olsun"

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin haftalık olağan grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, MHP ile ilgili haberlere sert tepki göstererek, "Sosyal medyadan zehir kusanlar son günlerde iftira atanlar, Palu ailesinden çıkmış gibidir" diye konuştu.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "MHP'yi havlu atmış gibi göstermek nasıl bir ahlaksızlıktır? Sosyal medyadan zehir kusanlar son günlerde iftira atanlar, Palu ailesinden çıkmış gibidir. Bize inanan bizimle gelir" dedi. Trump'a sert tepki gösteren Bahçeli, "Senin tehditlerine tamam diyen senin gibi olsun" ifadelerini kullandı.
 
Bahçeli, ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye yönelik skandal açıklamalarına sert tepki göstererek, "Elinden geleni ardına koyma, ne biliyorsan onu yap. Senin tehditlerine tamam diyen senin gibi olsun. Size boyun eğersek bize yazıklar olsun" dedi.
 
Bahçeli'nin açıklamaları:
 
Yarım asırdır Türk ve İslam'ın haysiyetini savunduk. Gün geldi şehit, gün geldi şahit olduk. Ancak her dem taze olmayı başardık. Türkiye'yi sonu hüsran olan küresel sarmaldan çekip çıkaracak olan biziz. Yarım asırlık mazimizle Türkiye'nin geleceğine talibiz. Cumhur İttifakı'nın yaşaması konusunda kararımız karar, sözümüz senettir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yerleşip olgunlaşması, 15 Temmuz'ların bir daha olmaması konusunda sorumluyuz. Kimin ne söylediğinin anlamı yoktur. Biz Türkiye'nin yanındayız.
 
Gocunan varsa şu kış kıyamette gocuk giysin. CHP'li bazı kan sulandırıcılar hem şahsımı hem de sayın Erdoğan'ı bir odağın yönettiğini söylemektedir. Bu zavallılar sanıyorum fazla film seyrediyor. Nasılsa işleri güçleri yok. Canları sıkıldıkça tezvirat üretiyorlar. MHP yalnızca Allah'ın huzurunda eğilir. Yalnızca milletten talimat alır. Vesayetmiş, oymuş buymuş feriştahı gelse fız gelir. Asıl CHP'yi kim yönetiyor, genel başkanınıza çürük aklı kim veriyor, kimler sokağa doğru itiyor, bunu söyleyin.
 
CHP'YE SERT TEPKİ
 
CHP'liler seçmen kütüklerini tanımıyorlarmış. Buradaki maksat 31 Mart'ı sabote etmektir. CHP, Yüksek Seçim Kurulunu tanımıyorsa buyursun seçime de katılmasın. Katılacaksa iddialarını çok acil ispatlasın. CHP yönetimi ya suç duyurusunda bulunsun ya da YSK ihbar kabul edip soruştursun. Provokasyona kalkışmak siyasi etkile bağdaşmayacaktır. Emekli kriz ve kaos savcısının ağzına bakmayı acilen bırakmalılar. Esasen başlarına geleceği biliyorlar.
 
Suriye'nin kuzeyinde birileri pikniğe çıkıp mangal keyfi yapıyor da biz de onlara özenip oralara girelim mi diyoruz? Dava diyoruz, onlar davar anlıyor. Beka gittikten sonra ne yapacağız belediyeyi.
 
30 büyükşehir belediye başkanlığı ile ilçe belediyelerinde Cumhur İttifakı'nın doğasına uygun olarak AK Parti ile anlaştık. Alınan oylara göre 31 Mart 2019'un yol haritasını belirledik. Konuyu at pazarlığına çevirmedik, onlarınkini de yok saymadık. Eşit ve adil bir mutabakat olmuşken MHP'nin belediyelerden vazgeçtiğini söylemek sefil ve ahlaksız bir yalan değil de nedir? Hem belediyelerimiz dursun, hem de bekamız sürsün, derdimiz budur. Seçim yapacak olursak bin defa beka derim, bekayı savunurum.
 
"PALU AİLESİNDEN ÇIKMIŞ GİBİLER"
 
MHP'yi havlu atmış gibi göstermek nasıl bir ahlaksızlıktır? Sosyal medyadan zehir kusanlar son günlerde iftira atanlar, Palu ailesinden çıkmış gibidir. Bize inanan bizimle gelir.
 
TRUMP'A SERT TEPKİ
 
Bay Trump travmatik bir kişilik bozukluğuna savrulmuş. Zannedersiniz ki Twitter başında bitmek bilmeyen bir nöbete girmiş. Türk milletinin eyvallah etmeyeceğini unutmuştur. ABD Başkanı yine şaşırmış, yine sinirleri germiş. Trump diyor ki, "Türkiye'yi ekonomik yönden mahvederiz"
 
ABD Başkanı PKK/PYD'yi Kürt olarak görüyorsa caniliğin mihmandarıdır. Teröristlere bırakınız Kürt demeyi, insan demek bile ihanettir. Senin doların varsa Türk milletinin imanı var. Senin para baronların varsa, bilesin ki Türk milletinin eğilmez başı, bükülmez bileği var. Elinden geleni ardına koyma, ne biliyorsan onu yap. Senin tehditlerine tamam diyen senin gibi olsun. Size boyun eğersek bize yazıklar olsun. Hayat bize haram zıkkım olsun. En iyi bildiğiniz şey öldürmek. 
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.