Sosyal Medya

Güncel

Erdoğan: Mazlumların ahını dindirene kadar devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Van 6. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmada, 'Biz önce Fırat Kalkanı Harekatı ile bir adım attık. Sonra Afrin ile ilgili bir adım attık. Ne dedik, durmak yok. Burada mazlumların ahını dindirene kadar devam edeceğiz. ' dedi.Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Van 6. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmada, "Biz önce Fırat Kalkanı Harekatı ile bir adım attık. Sonra Afrin ile ilgili bir adım attık. Ne dedik, durmak yok. Burada mazlumların ahını dindirene kadar devam edeceğiz. " ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından önemli başlıklar;

Suriye'de okulda eğitim alması gereken çocuklara eline silah verenler bugün bunu burada yapamadılarsa sizin sayenizdedir. Bu kongre ile Van'da yeni bir döneme adım atıyoruz. Daha çok çalışacağız. AK Parti Türkiye'nin 81 vilayetinin herkesin partisidir.

'MAZLUMLARIN AHINI DİNDİRENE KADAR DEVAM EDECEĞİZ'

Biz önce Fırat Kalkanı Harekatı ile bir adım attık. Sonra Afrin ile ilgili bir adım attık. Ne dedik, durmak yok. Burada mazlumların ahını dindirene kadar devam edeceğiz. Afrin'de şu ana kadar 4017 terörist etkisiz hale getirldi.

Üzerimizde oynanan tüm oyunlara rağmen biz bu tuzağa düşmedik, düşmeyeceğiz.

'EY BATI NEREDESİN?'

Doğu Guta'da çocuklar şehit edildi. Ey Batı neredesin? Ne dersen de biz doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Biz Afrin'de teröristler öldürünce sesin çıkıyor. Bir asır önce Çanakkale'de mağlup ederek Kurtuluş Savaşı'nın oşığını yaktıysak bugün de bunu yaparız. Terör örgütlerini açtıkları çukura gömmeden bize huzur yok.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.