Sosyal Medya

Makale

Ey Siyonistler

Ey alınlarına alçaklık, zillet damgası vurulmuş , tarihin her döneminde insanlığın başına musibet olmuş, peygamber katilleri Yahudiler , sizler , hamuru iman ve cesaret suyu ile yoğurulmuş muuahhid yiğit müminlerden korkarsınız. Çünkü korkak bir kavimsiniz, göğüs göğüse çarpışamazsınız müminlerle. Bu yüzden Firavun ABD’nin desteğiyle ve onların silahlarıyla ancak mazlum ve marum halkların, çocukların, sivillerin başlarına bombalar ve füzeler atarsınız. Korkaksınız, kalleşsiniz.

- İnsanlığa yakışmayan

- Erkekliğe yakışmayan 

- Vicdana yakışmayan

- Ahlaka yakışmayan elleriniz kırılsın.

- Yuh olsun sizlere ey bebek ve çocuk katilleri

- Mescid-i Aksayı çökertmeye çalışan aşağılık katiller.

Alemlerin rabbi olan Allah ne güzel bildiriyor, sizlerin korkak ve darmadağınık olduğunuzu (( Evet ey müminler siz onların kalplerine Allah korkusundan daha şiddetli bir korku salarsınız. Çünkü onlar hakikati korumaktan daha aciz bir topluluktur. Onlar ittifak içinde oldukları zaman bile ancak sağlam kaleler içinden veya surlar arkasından savaşırlar kendi aralarındaki çekişmeleri şiddetlidir. Sen onları birlik sanırsın halbuki kalpleri birbirlerine karşı soğuktur. Çünkü onlar akıllarını kullanmayan bir topluluktur. )) (Haşr- 13-14)

İşte yüreğimiz , işte imanımız , işte taşlarımız çıkın ortaya… Gazze’de , Cenin’de , Kudüs’te , Ramallah da , el halilde , Batı şeriada göğüs göğüse çarpışmaya… Çamurlu ve tozlu sokaklarımızda , enkazların altında , yumruk yumruğa gelin ey Siyonistler. Biz ölümlere güleriz, biz yaşamayı ve ölmeyi çok iyi bilen müminleriz.

Siyonist zincirleri taş çocuklar kıracak . Biz müminler bu hakikatin şanını şerefini tarihin alnına kazıdığımız gibi bu topraklarda  bir tek mümin kalana kadar savunacağız.

Bizler Kudüs’ün kara sevdalıları. Öfkemiz patladı bir kere. Bekleyin ve görün ey kafataslarında şarap içen beyaz saray beslemeleri.

Ruhen, aklen, zihnen kuranın terbiyesinden ve eğitiminden geçmiş  muvahhid müminler top mermilerinin üzerlerine küçücük çocuklara yazdırdığınız – canınız cehenneme- yazılını siz siyonistlere yaşatacaklardır. Cehennemin kapılarının kimlere açılacağını göreceksiniz. Bekleyin bizde bekliyoruz.

Durum ve şartlar ne kadar kötü olursa olsun ruhunda, özünde saklı olan imani kahramanlık ile bu ümmet dirilecek her türlü istikbarın , faşizmin , siyonizmin üstesinden gelecektir. Öncelikle , bu insanlığa dünyevileşme adına bulaştırdığımız mikropları temizlememiz gerekir.

İslam ve Müslümanlar Siyonistleri yenecek güçtedir. Bu hususta , Allah’tan başka hiç kimsenin yardımını, korumasını ve müdahalesini istemiyoruz.

Hiçbir emperyalist uşağın gücü bu direnişin ve uyanışın önüne geçemeyecektir. Ne batıda ne doğuda Müslümanların öfkesini dindirecek, susturacak güç yoktur. Bu uyanış ve diriliş karşısında Siyonistler tedavülden kalkacaktır. Tüm halklar rahata kavuşacaktır.

Et ve kan yükünden ibaret canınız cehenneme Siyonist alçaklar.

Hiçbir şeyden korkmayan uğrunda seve seve canını ve malını her şeyin harcamaya feda etmeye hazır olan inançlı, davasında bağlı ,yolunda sabit, görünüşünde kararlı darlıkta ve zorlukta sabırlı fedakar muvahhid müminlerin elleriyle cehenneme gönderileceksiniz.

Ey Yahudi, senin hayatın boş ve korkulu bir hayattır. Kendi gölgenden korkan sesimizin yankısından titreyen içi çürümüş bir ağaçsın. Hayatı en çok seven sizlersiniz ama nafile sonunda çetin azabı tadacaksınız. Öyle buyuruyor kainatın rabbi Allah c.c  (( And olsun ki sen onları hayata, Allah’a eş koşanlardan daha düşkün olduklarını görürsün. Her biri ömrünün bir yıl olmasını ister. Oysa uzun ömürlü olması onu azabtan uzaklaştırmaz. Allah onların yaptıklarını görür.)) ( bakara-96)

Siz ey Yahudiler, ABD’ye alçak birer köpek gibi hizmet ediniz. İzini koklayın ve kuyruk sallayın, rızkınızı büyük şeytandan almak için pisliklerde yuvarlanın. Bir gün o şeytan da yok olup gidecektir, her zalimin her uygarlığın bir sonu var değil mi?

Ey Yahudiler, siz şerefiniz uğruna mertçe düşmekten acizsiniz siz değil miydiniz Musa’nın yiğitçe savaşma teklifine karşılık (Ey Musa o ülkede çok güçlü insanlar var. Onlar orda oldukları müddetçe siz oraya asla giremeyiz sen ve Allah’ın gidiniz kendiniz savaşınız. Biz burada oturacağız.) (Maide-24)

Bunu karşılığı olarak tam 40 yıl kumların içinde sefalet içinde vatansızlık içinde kıvrandınız burnunuzu Allah öylece sürtmüştü.

Şimdi bekleyin göreceksiniz hürriyetin ve özgürlüğün yükümlülüğünden kaçmayan ümmetin yiğit evlatları muvahhid müminler sizlere gereken dersleri verecektir.

Biz müminler asla ve asla rezaleti, parçalanmayı, Kudüs’ümüzün elimizden alınmasını şerefimizin, izzetimizin ayaklar altına alınmasını kabul etmeyiz. Rıza göstermeyiz. Onurlu bir hayat için çarpışır onurluca ölürüz. ABD şeytanının barış planını palavra kabul ediyor tarihin çöplüğüne atıyoruz. 

Dikenlerle dolu yolda yürüyen Kudüs’ü imanı gibi koruyan müminlere selam olsun. Akibet müminlerindir…

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.