Sosyal Medya

Güncel

Uğur Dündar'a Twitter'da CHP kapağı

28 Şubat sürecinde Tansu Çiller'e çıplak fotoğrafları üzerinden şantaj yaptığı basına yansıyan Uğur Dündar kendini sosyal medyada CHP yalakalığına adadı. Dündar'ın yaptığı son paylaşım ise bir takipçisinin verdiği cevap ile adeta boşlukta kaldı.Sözcü gazetesinde birlikte köşe yazdığı Emin Çölaşan'ın 'Sakıncalı Gazeteci' isimli kitabında dahi nasıl bir sapık ruh haline sahip olduğu ortaya konulan Uğur Dündar, 28 Şubat sürecinde Tansu Çiller'e çıplak fotoğrafları ile şantaj yapmıştı.

Çiller'i istifaya zorlayan insanlık dışı çabanın başında gelen isimlerinden olan Uğur Dündar, şimdilerde kendisini tamamen CHP yandaşlığına adadı.

YALAKALIK YAPARKEN KAPAĞI YEDİ

Kendisini 'Tarafsız gazeteci' diye pazarlayan Dündar, resmi sosyal medya hesabı üzerinden, "Haber kanallarında saatlerdir hiç şansı kalmamış milli takım konuşuluyor. Gerçek demokrasi örneği olan CHP'deki önseçimle ilgili tık yok!"yorumunu paylaştı.

Kayıkçı rumuzlu kullanıcı ise Dündar'a "CHP'nin de hiç şansı kalmadığından olabilir mi Uğurcum?" cevabını vererek adeta kapak yaptı.

Her fırsatta ifade özgürlüğünden dem vuran Uğur Dündar'ın sözkonusu yorumusilmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

www.yeniakit.com.tr

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.