Sosyal Medya

Güncel

Bahçeli ile Kılıçdaroğlu'nun arasına PYD girdi

MHP Genel Başkanı Bahçeli, YPG'yi öven Kılıçdaroğlu'na "Küresel çevrelere dalkavukluk yapıyor" şeklinde tepki gösterdiCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun YPG ile ilgili sözleri MHP lideri Devlet Bahçeli'yi kızdırdı. Bahçeli, paylaştığı tweette Kılıçdaroğlu için "YPG'yi övüyor ve küresel çevrelere dalkavukluk yapıyor" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal paylaşım sitesi Twitter'deki adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Hükümetin ve CHP'nin Kobani konusundaki tutumunu çok sert sözlerle eleştiren Bahçeli, Türkiye'nin içinin oyulmaya çalışıldığını öne sürdü.

İşte Bahçeli'nin o sözleri:  Bölücü terörün kuyruğuna giren, hain emelleri omuzunda gezdiren sağından soluna kadar geniş bir kuşak Türkiye'nin içini oymakla uğraşıyor. İhanet gişesi dolup taşıyor, vizyondaki vatan ve millet düşmanlığı rekorlar kırıyor, çözülme filmine akıl almaz bir ilgi gösteriliyor. Birisi peşmergeye koridor açıyor ve PKK'yı silahlandırıyor, diğeri YPG'yi övüyor ve küresel çevrelere dalkavukluk yapıyor. Olamaz dediğimiz şeyler oluyor, 'o kadar uzun boylu değil' dediğimiz ne varsa sahneye çıkıyor.

DÜNYA BÜLTENİ

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.