Sosyal Medya

Makale

Trump’un kazanması için duacıyım

Kasım’da ABD Başkanlık seçimleri var. Kıblesi Batı olmuş bir toplum olduğumuzdan ABD seçimlerini yakından takip ediyoruz.

Bu seçimlerde Trump’un kazanmasını istiyorum dediğimde çevremdeki birçok insan şaşırıyor; “Irkçı ve İslam düşmanı bir insanın kazanmasını nasıl isteyebilirsin !” diyorlar.

Doğrudur; Trump, İslam düşmanı, ırkçı ve aşağılık bir insandır. Peki, Hillary Clinton İslam dostu mu? Ya da Obama, Bush ve önceki başkanlar İslam dostu muydular..?

Aslında hepsi aynı; Trump, Obama’nın Clinton’un içinin dışa çevrilmiş halidir. Trump biraz aptal olduğundan içinden geçenleri alenen söylüyor, bunlar ise sinsi oldukları için kalplerinden geçeni gizliyorlar; dostmuş gibi yüzümüze gülüyorlar ama uygulamaya gelince Trump gibi düşünüyorlar.

Eğer Trump kazanırsa, Müslümanlar ve diğer mazlumlar ABD’nin gerçek yüzünü görmüş olacaklar. Ona göre bir tavır alacaklar. Bu yüzden Clinton’dansa Trump’un kazanmasının daha hayırlı olacağına inanıyorum.

Aslında ABD’de seçimler bir tiyatrodur. Küresel egemen güçlerin (direkt veya dolaylı) belirlediği biri Cumhuriyetçi diğeri Demokrat parti adayı iki aday yarışır. Kim kazanırsa kazansın, kazanan hep Küresel güçlerdir.

ABD, normal bir devlet değildir; Küresel Sermayenin arkasına saklandığı/işini gördüğü paravan bir devlettir.

ABD Başkanı, Küresel Sermayenin ABD CEO’sudur. Aynı durumu İngiltere, Fransa, Almanya gibi birçok ülke için de düşünebilirsiniz.

Hillary Clinton, eşi Bill Clinton gibi küresel sermayenin yetiştirdiği bir elemandır. Bu seçimlerde onu ABD Başkanı yapmak istiyorlar.

Hillary Clinton, sönük bir kişilik olduğundan Trump’un, Hillary Clinton’un seçilmesini garantilemek için kasıtlı olarak öne sürüldüğünü düşünüyorum. Patavatsız, kaba, ırkçı ve şımarık bir zengin olan Trump’a aklı başında kimsenin oy vermeyeceğini, çoğu kişinin mecburen Clinton’a döneceği hesaplanmış olmalı.

Fakat Hillary Clinton o kadar sönük ve yetersiz gözüküyor ki insanlık ucubesi Trump bile onun yanında daha fazla iş yapar gibi duruyor. Özellikle Clinton’un akciğerlerinden ciddi şekilde rahatsız olduğu ortaya çıkınca Amerikalılar Trump’a dönmeye başladılar.

Tabii ki bu dönüşte, batıda yükselen ırkçı düşüncenin ve İslamofobia’nın da etkisini unutmamak lazım.

Şimdi küresel dizayncıları bir panik sarmış durumda; Clinton’u yukarı çıkarmak ve Trump’un da paçalarından aşağı çekmenin yollarını arıyorlar:

Geçen haftalarda Trump’un yasadışı kumarhane faaliyetlerini ifşa ettiler. Şimdi de yıllar önce kadınlar için kullandığı aşağılayıcı cümlelerin olduğu bir video servis edildi. Ama halen Clinton’un kazanması garanti değil.

Muhtemelen önümüzdeki günlerde Trump’un başka kirli çamaşırları ortaya çıkacak.

1 ay sonra seçim var, zor olsa Trump’un kazanmasını istiyorum.

Gaybı bilen Allah’tır mutlaka; kanaatim odur ki Trump kazanırsa ABD’nin göreceğimiz son başkanı olur.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.